Katalog Firmy.KLONDIK.pl

... Firmy godne polecenia

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Van Pur S.A.
Dodaj firmę - www.Firmy.KLONDIK.pl

Van Pur S.A.

Cybernetyki 7
02-677 Warszawa
Mazowieckie
http://www.vanpur.com.pl/
Van Pur zajmuje się produkcją piwa. Współpracuje zarówno z klientami z w kraju, jak i za granicą. Firma eksportuje piwo i inne trunki do ponad 50 krajów na świecie. Van Pur posiada 5 browarów w strategicznych miejscach, przez co może dostarczać piwo do różnych klientów. Poza tym eksportuje je dzięki portowi rozładunkowemu w Gdyni. Firma warzy także marki własne np.: Halne, Brok, Śląskie, jak i Podpiwek Jędrzej. Van Pur co roku produkuje ponad 4 mln hektolitrów piwa rocznie. Poza tym posiada również rozlewnię butelek, puszek i kegów.


Dodano: 2017-03-16 13:58:53    Odsłon: 10
RSS Feeds

SONDA

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 

Polecamy

IRBIS Kancelaria Obsługi Inwestycji

SPONSOROWANE

Serwis wczasy Noclegi.KLONDIK.pl
Najpopularniejszy z bezpłatnych serwisów turystycznych - wczasy Noclegi.KLONDIK.pl - tu bezpłatnie zamieścisz prezentację swojej oferty, wraz ze zdjęciami, materiałem wideo, mapką google itp. - Sprawdź!
Nieruchomości w Trzebnicy
Każdy znajdzie tu coś dla siebie: sprzedający dostają narzędzie do skutecznej sprzedaży, mogą zamieścić bezpłatnie zdjęcia, dodać gratis położenie nieruchomości na mapie! Kupujący mają w każdej chwili dostęp do aktualnych i dobrze zaprezentowanych ofert nieruchomości

Serwis lokalny Trzebnicy pod adresem:

TRZEBNICA.biz

Box Reklamowy

No images